Szuflady

Szuflady SAMET gwarantują doskonały charakter ruchu szuflady dzięki technologii synchronizacji prowadnic. Zapewnia ona elegancję ruchom zamykania i otwierania oraz gwarantują cichy i płynny sposób użytkowania. Szuflada przekracza wymagania jakościowe stawiane przez projektantów mebli dzięki najwyższej klasy technologii synchronizacji.

Systemy szuflad SAMET to nowość na polskim rynku meblarstwa. Staranność wykonania, perfekcja ruchu oraz wszechstronność użycia sprawiają, że coraz częściej stanowią alternatywę dla marek znanych na krajowym rynku od lat. Addwood prowadzi sprzedaż szuflad SAMET poprzez dwa oddziały w Radomiu i Będzinie oraz sieć mobilnych przedstawicieli handlowych działających w północnej i środkowej Polsce – sprawdź zakładkę Kontakt, by uzyskać szczegółowe informacje.

szuflada samet

Systemy szuflad SAMET wyróżniają się na rynku świetnymi parametrami technicznymi, które idą w parze z estetyką wykończenia

Zbigniew Kruk - doradca techniczno-handlowy Addwood zajmujący się marką SAMET
flowbox
Szuflady FLOWBOX

Systemy szuflad FLOWBOX umożliwiają dostosowywanie każdej szuflady do własnych potrzeb – wybór koloru, materiału i opcji wysokości ścianki bocznej lub specjalnych, dekoracyjnych powierzchni. Możemy w ten sposób zaproponować rozwiązania odpowiadające wszystkim gustom i doskonale dopasowane do otoczenia. Wyjątkowy system przesuwny szuflad z wyrafinowaną funkcją delikatnego zamykania i mechanizmami otwierania za pomocą naciśnięcia (push-open) i delikatnego zamykania (soft-close) gwarantują nadzwyczaj cichy, perfekcyjny ruch. Regulacja 3-D i brak procesu obróbki tnącej panelu podstawy uzupełniają najwyższej klasy design, doskonałą funkcjonalność i łatwość użytkowania.

Wyrafinowany wygląd szuflad FLOWBOX zapewnia doskonały, ultralekki i elegancki design ich paneli bocznych. System FLOWBOX, dzięki elastyczności projektu powstałego według wybranych, modnych opcji kolorystycznych i materiałowych, z ultracienkimi 12,8-milimetrowymi panelami bocznymi, zapewnia maksymalną przestrzeń użytkową wewnątrz szuflad. FLOWBOX, z pomocą specjalnego systemu szuflad wewnętrznych, umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz szuflad, łącząc wygodę i funkcjonalność z walorami najlepszego designu.

Szuflady ALPHABOX

System szuflad nowej generacji ALPHABOX; minimalistyczny design i doskonałe atrybuty funkcjonalne zapewniają rozwiązania niezbędne w branży kreatywnych rozwiązań meblowych.Systemy ALPHABOX, które dzięki zastosowaniu funkcji delikatnego zamykania (softclose) i otwierania za pomocą naciśnięcia (push-open), doskonale sprawdzają się w użytkowaniu, zapewniają również niezwykłą wygodę montażu i instalacji.

ALPHABOX zapewnia wymagane w pomieszczeniach mieszkaniowych doskonałe walory użytkowe i wygodę stosowania. Zaawansowana technologia szuflad ALPHABOX umożliwia zarówno otwieranie za pomocą naciśnięcia (push-open), jak i delikatne zamykanie (soft-close. Szuflady o wysokiej ładowności, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie synchronizacji i dające możliwość perfekcyjnego otwierania i zamykania, otwierające się za jednym dotknięciem i zamykające bezgłośnie.

alphabox samet
Szuflady SMARTBOX

Systemy szuflad SMART BOX gwarantują doskonały charakter ruchu szuflady dzięki technologii synchronizacji prowadnic. Zapewnia ona elegancję ruchom zamykania i otwierania oraz gwarantują cichy i płynny sposób użytkowania. Szuflada przekracza wymagania jakościowe stawiane przez projektantów mebli dzięki najwyższej klasy technologii synchronizacji.

Znakomita konstrukcja, zrównoważony ruch i najnowocześniejszy mechanizm delikatnego domykania sprawia, że systemy szuflad SMART BOX wyróżniają się niezrównaną łatwością obsługi i nadają meblom niepowtarzalny styl. Niezależnie od stopnia obciążenia, operacje otwierania i zamykania odbywają się płynnie oraz zapewniają poczucie innowacyjności i komfortu w różnych pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki znakomitym wynikom osiągniętym podczas wszechstronnych testów, systemy szuflad SMART BOX o wysokiej ładowności otrzymały uznawany na całym świecie certyfikat wydany przez LGA, jedną z najważniejszych organizacji normalizacyjnych w Niemczech.

Szuflady SAMBOX

Systemy szuflad SAM BOX przewyższają wszelkie oczekiwania związane z komfortem i jakością poprzez znakomite możliwości ruchu, szybki i bezpieczny montaż oraz maksymalną trwałość. Oprócz estetycznego wyglądu oferują producentom mebli praktyczne rozwiązania przy rozmaitych wariantach głębokości i opcji kolorystycznych.

Systemy szuflad SAM BOX wykorzystujące nowoczesne technologie produkcji SAMET zapewniają doskonale ciche i płynne otwieranie oraz zamykanie dzięki wytrzymałemu lakierowi i specjalnemu systemowi rolek. Dzięki mechanizmowi delikatnego domykania dedykowanemu specjalnie do systemu szuflad SAM BOX, zamykają się one powoli i cicho bez względu na ciężar i prędkość zamykania.

sambox