Okucia meblowe

Okucia meblowe SAMET i akcesoria do mebli tej marki to najwyższej jakości produkty od pół wieku wykorzystywane przez producentów w Azji i Europie. Imponująca wytrzymałość w połączeniu z ciekawą gamą wariantów dają wyjątkowy zakres możliwości użycia. Jednocześnie okucia SAMET wyróżniają się na rynku niską ceną w porównaniu do powszechnie znanych marek. W efekcie tworzą wyjątkowo interesujący produkt dla producentów i zakładów, które chcą połączyć funkcjonalność, estetykę oraz atrakcyjny cennik.

Okucia meblowe SAMET dostępne w ofercie Addwood obejmuje:

  • systemy zawiasów
  • szuflady
  • systemy drzwi podnoszonych i przesuwnych
  • akcesoria oraz systemy złączy.

Produkty SAMET sprzedawane są w ramach dwóch oddziałów Addwood w centralnej i południowej Polsce oraz poprzez sieć mobilnych przedstawicieli handlowych. Dzięki wysokim stanom magazynowym większość produktów SAMET - Addwood jest autoryzowanym przedstawicielem tej marki - dostępna jest "od ręki". W przypadku nietypowych czas realizacji zamówień jest ograniczony do minimum. Oprócz sprzedaży, Addwood zapewnia również kompleksowe szkolenia produktowe dot. okuć SAMET przeznaczone dla zakładów meblarskich i podmiotów gospodarczych wykonujących meble na zamówienie. 

Zawias Samet
Zawiasy SAMET od pół wieku uznawane są za doskonałe połączenie estetyki oraz trwałości wykonania

Podczas naszej podróży, którą rozpoczęliśmy jako SAMET w 1973 roku, uważnie śledzimy rozwój technologii i opracowujemy odpowiednie rozwiązania dla potrzeb czasu. Staliśmy się liderem marki w Turcji i znanym podmiotem na świecie. Pozostajemy liderem w branży akcesoriów meblowych dzięki ponad trzem tysiącom produktów. Dziś SAMET ma własne biura od Włoch przez Niemcy, Rosję, USA po Chiny, a flaga Turcji powiewa na czterech kontynentach. Wiemy, jak duża odpowiedzialność leży na marce SAMET jako producencie materiałów meblarskich. Stąd nasze starania o to, by materiały z naszej oferty były dopracowane na każdym etapie - od projektowania przez technologię wykonania po wsparcie techniczne. 

Ufuk Kızıltan - przewodniczący Rady Dyrektorów marki SAMET

SAMET – oferta hurtowni Addwood

Sprzedaż produktów SAMET obejmuje wszystkie materiały z szerokiej oferty tego renomowanego producenta. Dzięki wysokim stanom magazynowym zapewniamy najpopularniejsze okucia meblowe „od ręki”; w innych przypadkach czas oczekiwania jest minimalny. Krótki czas dostawy odgrywa szczególne znaczenie ze względu na ogólną sytuację na rynku materiałów meblarskich – w przypadku materiałów SAMET klienci Addwood mogą liczyć na wyjątkowo szybką realizację zamówień.

Dlaczego warto wybrać okucia SAMET?

Produkty SAMET perfekcyjnie wpisują się w potrzeby nowoczesnego meblarstwa łącząc doskonałe wartości użytkowe oraz ciekawe wzornictwo. W efekcie stają się interesującą alternatywą dla powszechnie znanych marek. SAMET – wchodząc na rynek w Polsce – zapewnia produkty dla meblarstwa w wyjątkowo atrakcyjnych cenach przy jednoczesnej dbałości o ogólną jakość materiałów oferowanych przez Addwood. Nasza hurtownia jest autoryzowanym przedstawicielem SAMET w Polsce.

Zawiasy SAMET to dwie opcje: z funkcją cichego domykania i bez tej opcji. Pierwsza grupa to dwa warianty. MASTER zapewnia wysoki zakres regulacji połączony ze swobodą ruchu oraz łatwością montażu. Alternatywą jest MASTER Black Soft-Close, czyli zawias nowej generacji posiadający perfekcyjnie dopracowany mechanizm delikatnego domyku i idealne dopasowanie do korpusu danego elementu. Jego estetykę podkreśla czarne wykończenie. Zawiasy SAMET bez funkcji cichego domyku to STAR, czyli klasyczne rozwiązanie typu Slide-On z techniką montażu nasuwanego. Inną propozycją SAMET jest STAR TRACK opracowany na bazie badań i zaawansowanych testów z montażem i demontażem po jednym naciśnięciu.

SAMET to również zaawansowane technologicznie systemy szuflad. Wyróżniają się tu systemy prowadnic SMART SLIDE charakteryzujące się doskonałymi możliwościami manewru. Ciekawą opcją mogą być też prowadnice z częściowym wysuwem SLIDEA oraz systemy przesuwne z łożyskiem kulkowym SO CLASS – materiał o szczególnej uniwersalności zastosowania. Oprócz tych wariantów SAMET i Addwood zapewniają też szeroki wybór klasycznych prowadnic do szuflad.

Turecka marka doceniana jest w Azji i Europie także dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie systemów drzwi podnoszonych oraz uchwytów, pokryw i sprężyn gazowych. Oprócz rozwiązań do drzwi podnoszonych firma proponuje też układy drzwi przesuwnychDuże znaczenie dla kompleksowego postrzegania marki SAMET ma bogate zestawienie systemów i akcesoriów montażowych. Autorskie rozwiązania zostały stworzone pod kątem maksymalnego uproszczenia procesów produkcyjnych. Jednocześnie materiały złączne SAMET gwarantują właściwą jakość i stabilność materiałów.