Drzwi podnoszone i przesuwne

Systemy drzwi podnoszonych i przesuwnych SAMET zapewniają zachować każde żądane położenie, zapewniając tym samym maksymalny komfort użytkowania i cichą, płynną pracę. Firma SAMET opracowała innowacyjny design Solo-Mech z myślą o możliwie największej redukcji przestrzeni zajmowanej przez mechanizm w szafce. Solo-Mech, dostępny w czterech standardowych wersjach kolorystycznych, to idealny mechanizm dopełniający innowacyjny design mebli.

Systemy szuflad SAMET to nowość na polskim rynku meblarstwa. Staranność wykonania, perfekcja ruchu oraz wszechstronność użycia sprawiają, że coraz częściej stanowią alternatywę dla marek znanych na krajowym rynku od lat. Addwood prowadzi sprzedaż szuflad SAMET poprzez dwa oddziały w Radomiu i Będzinie oraz sieć mobilnych przedstawicieli handlowych działających w północnej i środkowej Polsce – sprawdź zakładkę Kontakt, by uzyskać szczegółowe informacje.

multimech

SAMET kładzie bardzo duży nacisk na funkcjonalność swoich rozwiązań. Systemy drzwi podnoszonych i przesuwnych pokazują, jak ciekawie może być zaprojektowane to rozwiązanie pod kątem użyteczności dla odbiorcy. 

Zbigniew Kruk - doradca techniczno-handlowy Addwood zajmujący się marką SAMET
solomech
System SOLOMECH

Dzięki swojej konstrukcji Solo-Mech, montowany bez użycia zawiasów, działa tak samo dobrze jak na początku, przez wiele lat. Mechanizm gąsienicowy Solo-Mech sprawia, że do montażu drzwiczek niepotrzebne są żadne narzędzia.

Solo-Mech, zapewniający doskonały wygląd domowych mebli, zapewnia możliwość
zmiany ustawień po instalacji, w jednym z trzech kierunków: przód-tył, prawo-lewo i góra-dół. Może być również dostosowany do różnych ciężarów i rozmiarów drzwiczek. Solo-Mech, dostępny w trzech alternatywnych wersjach dla różnych ciężarów drzwiczek, zapewnia idealne rozwiązania dla szafek z drzwiczkami o różnych rozmiarach - od najmniejszych do największych.

Parametry techniczne

  • Prosty montaż i demontaż drzwiczek „jednym ruchem”, niewymagający użycia narzędzi
  • 27 mm grubości
  • 90 mm wysokości
  • 198 mm długości
  • Maksymalne obciążenie 14 kg
  • Opcjonalne kąty otwierania drzwiczek o wartościach 107° i 90°
  • W pełni zmechanizowany mechanizm podnoszenia