Usługi

Addwood to nie tylko bogate zestawienie produktów, ale również szeroki zakres usług świadczonych zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych. Dzięki tak wszechstronnemu podejściu wobec potrzeb klienta, hurtownie w Będzinie i Radomiu są w stanie zapewnić wszystko co niezbędne do realizacji zleceń. Wysokie stany magazynowe w połączeniu z kompleksowością usług sprawiają, że w Addwood możesz liczyć na najwyższy poziom obsługi. 

cięcie płyt meblowych
Usługi stolarskie

Addwood to nowoczesne stolarnie, dzięki którym możesz liczyć na pełne przygotowanie np. płyt meblowych czy blatów kuchennych bezpośrednio do montażu. Usługi zapewniane przez naszych specjalistów to m.in. wszelkiego rodzaju cięcia płyt meblowych oraz innych materiałów na wymiar - szybka organizacja poszczególnych etapów pracy sprawia, że realizacje następują w wyjątkowym tempie. Stolarnie Addwood oferują również pełne zestawienie prac związanych z nawiercaniem otworów - np. pod uchwyty montażowe - oraz inne prace zamówione bezpośrednio przez klientów. 

Transport materiałów

Flota transportowa Addwood to grupa samochodów dostosowanych w pełni do transportu najbardziej zaawansowanych zamówień. Decydujesz się na zakup dużej ilości płyt meblowych i masz problemy z organizacją własnego transportu, by odebrać towar? Możesz liczyć na Addwood i możliwości naszych aut dostawczych. Zapewniamy sprzedaż materiałów meblarskich i budowlanych wraz z dostawą produktów do odbiorcy. Dotyczy to również sprzedaży okuć meblowych - systemy szuflad i zawiasy SAMET oferowane są zarówno w punktach stacjonarnych jak i w ramach dystrybucji poprzez naszych mobilnych przedstawicieli handlowych.