O Addwood

Addwood Sp. z o.o. to firma działająca na rynku dystrybucji materiałów drewnopochodnych i innych od 2012 r. Stopniowy rozwój zaowocował zdobyciem szybkiej i ważnej pozycji na rynku w centralnej i południowej Polsce. Sprzyja temu zaufanie ze strony wiodących producentów materiałów meblarskich. Addwood Sp. z o.o. to autoryzowany przedstawiciel Swiss Krono oraz marek Paged i Samet - dzięki takiemu zestawieniu hurtownie zapewniają sprzedaż wszystkich materiałów niezbędnych z perspektywy zakładów stolarskich, firm meblarskich oraz innych podmiotów z branży wnętrz. 

Misją firmy Addwood jest kompleksowa obsługa zamówień. Od czasu powstania firmy kładziemy duży nacisk na kompleksowość oferty - wiemy, że nasi partnerzy handlowi działają często pod dużą presją czasu. Produkty muszą łączyć wysoką jakość, atrakcyjną cenę oraz dostępność - tak, by mogli maksymalnie szybko przejść do realizacji swoich zadań. Stąd budowa Addwood tak, by hurtownia zapewniała wszystko co niezbędne z perspektywy podmiotów zapewniających ofertę dla meblarstwa. Status autoryzowanego przedstawiciela takich marek jak Swiss Krono, SAMET czy Paged sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować odbiorcom wszystko co niezbędne. 

Małgorzata Nowacka - prezes zarządu Addwood Sp. z o.o.

Hurtownie Addwood w Radomiu i Będzinie

Firma działa w skali ogólnopolskiej stawiając duży nacisk na dynamiczny rozwój w południowej i centralnej części kraju. Zamówienia od podmiotów z tych regionów realizują dwa oddziały Addwood zlokalizowane w Radomiu i Będzinie.  Ważną rolę w rozwoju sieci sprzedaży Addwood odgrywają mobilni przedstawiciele handlowi specjalizujący się w dystrybucji okuć meblowych Samet. Kontakt z nimi możliwy jest w całym kraju - aby umówić spotkanie prezentacyjne skorzystaj z kontaktu bezpośredniego do poszczególnych opiekunów handlowych. Addwood to obecnie firma zatrudniająca kilkudziesięciu pracowników - w większości pracujących w oddziałach w Radomiu i Będzinie.

Addwood - laureat Diamentów Forbesa

Szybki rozwój marki Addwood w branży handlowej sprawił, że firma od 2020 posiada prestiżowy tytuł Diamentów Forbesa. Nagrody te przyznawane są podmiotom gospodarczym charakteryzującym się szczególnie szybkim tempem wzrostu. 

Addwood - laureat Diamentów Forbesa

Niewątpliwym wyróżnieniem potwierdzającym tempo zmian i rozwój Addwood było przyznanie spółce nagrody Diamenty Forbesa. Tytuł ten przeznaczony jest dla spółek, które w danym okresie charakteryzują się szczególnym wzrostem obrotów i wartością handlową. - Musimy słuchać klientów, podążać za ich potrzebami i to nam się udaje, bo postawiliśmy na profesjonalny zespół - mówiła w wywiadzie dla "Forbes" Małgorzata Nowacka, właściciel firmy. - Addwood jest marką, która chce być postrzegana jako przyjazna klientowi, bo to on jest dla nas najważniejszy. Nasi pracownicy z oddziału w Radomiu czy w Będzinie to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

"Stała oferta magazynowa to w dobie dystrybutorów internetowych z wirtualnymi magazynami wielki atut. Addwood może nie tylko zaoferować płyty „prosto z półki”, ale też ma plany zwiększania wartości dodanej swoich produktów" - podkreślał "Forbes". - Planujemy zakup maszyn sterowanych numerycznie, które będą realizować dla naszych klientów gotowe formatki, zgodnie z projektem ich mebli. W naszym oddziale zostaną one przycięte z cyfrową precyzją, a ich brzegi wykończone obrzeżem. Wykonamy też nawiercenia pod okucia i akcesoria, a nasz klient otrzyma gotowy półprodukt, który wystarczy złożyć w mieszkaniu klienta. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, nie boimy się innowacji i wyzwań - dodaje Małgorzata Nowacka.

"Musimy słuchać klientów"